Minu lugu

Tere! Mina olen Meriliis, saame tuttavaks! Istun praegu köögis laua ääres, joon sooja kohvi ja kirjutan teile tutvustuseks oma lugu samal ajal kui minu armas tütar Rubi magab rahulikult oma esimest päevaund. Ma lugesin beebide uneteemalisi artikleid juba enne seda, kui mu tütar sündis, aga Googeldamine suurenes väga järsult kui istusin temaga keset ööd üleval. Ma olin nii väsinud ja me mõlemad vajasime oma und. Kõik päevauinakud tegi ta samuti minu abi vajades ning magades vaid minu süles. Ka seda aega kasutasin ma targalt ära, uurides, kuidas ma saaksin aidata tal iseseisvamalt magada.

Unemaailm on nii imeline! Ma lihtsalt hingasin sisse kogu seda informatsiooni, mida leidsin. Varsti magas Rubi läbi öö 12 tundi järjest, tegi ilusaid päevauinakuid ning uinus iseseisvalt!! Mul hakkas nii igav, mu kondid olid juba magamisest valusad. Mõtlesin, kui mina sellega hakkama sain, miks mitte aidata teisi väsinud peresid. Et tunda end enesekindlamalt ning saada juurde veel rohkem teadmisi, alustasin õppimist The Cradle Coach nimelises akadeemias.

Ja nüüd olen ma siin, sertifitseeritud unenõustaja. Võtsin oma südameasjaks aidata kõiki peresid, kellel on sama mure, nagu oli meil. Näidata, et see ei pea nii olema! Hästi magav beebi ei ole ime, see on võimalik ja tegelikult väga lihtne saavutada! Mina aitan Sind, teeme seda koos!

Puhanud beebi - puhanud pere

Ära oota, pöördu minu poole kohe ja leiame Sinule ja Sinu beebile sobiva lahenduse!

Personaalne lähenemine

Koostan Sulle personaalse uneplaani, mille tegemisel lähtun individuaalselt Sinust ja Sinu beebist.

tagasiside

“Olin Instagramis juba mõnda aega jälginud Dreamly kontot ja kuna iganädalaselt toimuvad seal Q&A´d, kus saab alati väga sõbralike ja täpsete soovitustega vastuseid lugeda, sain kindlustunnet, kui tore unenõustaja selle konto taga on. Olime juba mõnda aega beebi unedega hädas, kuniks beebi 6 elukuul oli tihe öine ärkamine nii ära väsitanud, et otsustasime abi paluda. Meriliis reageeris meile väga kiiresti ja juba mõne päeva pärast oli ta oma nõuannetega suureks abiks.

Tänu unenõustamisele saime paika kindla päevakava, saime julgust proovida laps oma tuppa magama panna ja juba sellistest väikestest muudatustest oli nii palju abi! Ei oleks eluski arvanud, et mõni pisiasi võib beebi unele sh. uinumisele nii palju kaasa aidata. Põhimõtteliselt esimesest nõustamise päevast alates jääb meil laps iseseisvalt ja tihti ilma pahurdamiseta oma toas ja oma voodis koheselt magama.

Oleme väga tänulikud, et Meriliis on nii abivalmis, sõbralik ja hooliv, pakkudes pidevalt oma tuge, et beebi und paremini mõista. Une maailm on nii põnev ja äge ning veel ägedam on, et on inimesi, kes teevad oma tööd nii suure südamega, et usaldus inimese vastu, keda tegelikult pole kunagi näinud, on koheselt nii suur. Meriliisiga suhtlemine on olnud algusest peale nii vaba ja lihtne, et tihti tekib tunne nagu chatiks oma vana sõbrannaga. Suur-suur aitäh Sulle, et oled nii armas ja oled meile nii palju kasulikke nõuandeid andnud ning aitäh, et oled uute unemurede korral meie jaoks alati olemas!”

– Tairi

Shopping Cart